Wycieczka klas III do Łeby

W środę 7 czerwca 2017 r. klasy III a, III c i III e wybrały się na wycieczkę do Łeby. Wyprawa rozpoczęła się wcześnie rano, by móc podziwiać uroki wydm nadmorskich, morza i parku z dinozaurami.

Największą atrakcją Łeby są wydmy, które mieszczą się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to największy pas ruchomych wydm w Europie. Położony jest w malowniczej części między Jeziorem Łebsko a Morzem Bałtyckim.

Następnie cała grupa doświadczała uroków nadmorskiej plaży i wody. Chociaż przez chwilę uczniowie mieli możliwość poczuć się jak na wakacjach. Spacerując wzdłuż plaży, grupa dotarła do wyrzutni rakiet. Następnie meleksami wrócili do Łeby. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie Parku Rozrywki z licznymi atrakcjami, takimi jak: pontonowa zjeżdżalnia, koło młyńskie, ścieżka edukacyjna, plac zabaw, wioska indiańska, bajkowe kolejki oraz kino 7D.

Pełni wrażeń i w radosnych humorach uczniowie wrócili do szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, dla rodziców, dla uczniów, sport, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.