Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych.

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w Lasku Miejskim w Chojnicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych.
Jedną drużynę stanowiły dziewczęta młodsze biegające na dystansie 1000 m i dziewczęta starsze biegające na dystansie 1200 m. Zawodniczki za zajęcie kolejnych miejsc otrzymywały odpowiednią ilość punktów po zsumowaniu których sklasyfikowano wszystkie drużyny.
Uczennice z naszej szkoły okazały się bezkonkurencyjne
Zdobywając najwięcej punktów zajęły I miejsce.

Skład drużyny: Gawin Emilia, Maciejewska Zuzanna Weronika, Nadolna Nikola, Peplińska Wiktoria, Pryba Anita, Stoltmann Martyna, Leszczyńska Alicja
oraz dziewczęta młodsze: Goebel Martyna, Majkowska Dominika, Orzłowska Amelia, Peplińska Iga, Peplińska Apolonia, Singer Klaudia, Wera Laura
Warto podkreślić, że w klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt starszych Martyna Stoltmann zajęła I miejsce a wśród dziewcząt młodszych Iga Peplińska zajęła II miejsce.
Opiekunem drużyny był p. Andrzej Erdmańczyk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, dla rodziców, dla uczniów, sport, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.