Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży w Unihokeju

Po wygraniu, w piątek 13 października, Gminnych Igrzysk Dzieci w Unihokeju nasi uczniowie pojechali na zawody powiatowe.
Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju odbyły się we wtorek 17 października w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Rydzkowskiego w Chojnicach. Do zawodów przystąpiły tylko 2 zespoły. Po zaciętej walce, w składającym się z 3 tercji po 12 minut meczu, zwyciężyli gospodarze 8:7, którzy wywalczyli awans do półfinałów wojewódzkich. Naszym uczniom gratulujemy ambitnej walki oraz godnej sportowej postawy na boisku i poza nim.

W zawodach naszą szkołę reprezentowali:
Aleksander Ciemiński, Kacper Kurs, Maciej Pepliński, Jakub Pestka, Adrian Przytarski, Fabian Rafiński, Adrian Remus, Maksymilian Szewczuk, Aleksander Urbański, Kacper Werno i Patryk Wierzbicki.
Opiekunem drużyny był Albin Kiedrowski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.