Uczniowie naszej szkoły mistrzami gminy i powiatu w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

Dwa cenne zwycięstwa wywalczyli uczniowie naszej szkoły w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
27 września br. w Lubni chłopcy wygrali w zawodach gminnych, osiągając zdecydowaną przewagę nad pozostałymi uczestnikami.
Następnie 12 października br. w Konarzynach odnieśli zwycięstwo i zostali mistrzami powiatu chojnickiego. Rywalizacja była zacięta. Nasi uczniowie musieli się sporo napracować, aby wygrać. Na prowadzenie wyszli dopiero po 6 zmianie. Od tego momentu nie oddali pozycji lidera żadnej z występujących drużyn. Dzięki temu zwycięstwu uzyskali awans do finałów wojewódzkich w Garczynie.
Szkołę reprezentowali: Maksymilian SZEWCZUK, Mateusz KROPIDŁOWSKI, Adrian REMUS, Jakub PESTKA, Adrian PRZYTARSKI, Aleksander URBAŃSKI, Konrad . SCHRAMKE, Konrad PESTKA, Patryk WIERZBICKI, Jakub ZIÓŁTKOWSKI, Beniamin CYSEWKI, Daniel NOJMAN i Bartosz REPIŃSKI.
Opiekunem drużyny był Albin Kiedrowski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.