Sukces naszych uczniów na Gminnych Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

W dniu 23 października 2017 roku w sali sportowej naszej szkoły odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci oraz Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brusach oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach.

Wyniki klasyfikacji

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt
1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
(Cieplińska Malwina, Sypniewska Martyna, opiekun – Justyna Meller),
2. Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
(Dominika Leszczyńska, Anna Weltrowska – opiekun Monika Mankiewicz),
3. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
(Magdalena Matyszewska, Daria Rafińska, Iwona Szmyt – opiekun Dominika Kołodziej),
4. Szkoła Podstawowa w Męcikale
(Alicja Chabowska, Karolina Jankowska, Marta Urbaniak – opiekun Dominika Kołodziej),

Gminne Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców
1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
(Benedykt Cysewski, Dawid Paurowski – opiekun Justyna Meller),
2. Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski w Lubni
(Dominik Machel, Dominik Majkowski – opiekun Janusz Topka),
3. Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
(Michał Kołatka, Mateusz Pick – opiekun Monika Mankiewicz),
4. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
(Hubert Bembenek, Kamil Klonowski, Bartosz Rafiński – opiekun Dominika Kołodziej)
5. Szkoła Podstawowa w Męcikale
(Przemysław Gierszewski, Karol Hamerski, Dominik Waliszko – opiekun Dominika Kołodziej)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
1. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia
(Sara Janikowska, Agata Leiliwa – Piechowska – opiekun Adam Cupa)
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach
(Natalia Dolna, Oliwia Kin, Magdalena Cupa – opiekun Izabela Dudek – Rogalla)
3. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
(Dagmara Orzłowska, Julita Orzłowska, Marta Wilk – opiekun Dominika Kołodziej)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach
(Filip Rumel – Czarnowski, Tomasz Kukliński, Bartłomiej Teca–opiekun Marek Kupczyk)
2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
(Piotr Cysewski, Paweł Piechowski – opiekun Justyna Meller)
3. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
(Alan Jankowski, Jakub Rafiński, Michał Kobus – opiekun Dominika Kołodziej)

Nagrodą dla zwycięskich drużyn jest reprezentowanie szkół w zawodach powiatowych.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.