Spełnij marzenia dzieci o Wzorowej Łazience!

W tym roku, po raz pierwszy nasza szkoła bierze udział w akcji programu pt. „Wzorowa Łazienka”, która jest organizowana w celu popularyzacji edukacji w zakresie higieny oraz promocji produktów marki Domestos. Szkoła, która otrzyma najwyższą ilość punktów, ma szanse na remont toalet o wartości 30 tys. zł. Nagrodą dla 100 wyróżnionych szkół jest roczny zapas produktów marki Domestos. Prace uczniów szkół podstawowych z całej Polski można zobaczyć na stronie www.wzorowalazienka.pl. Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę, klikając w link.
Aby oddać głos, należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Natomiast z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu 24 godzin. Głosować można do 30 listopada br.
Szkoła może również otrzymać ekstra punkty. Oddając jeden głos, możesz przyznać szkole jednorazowo 20 głosów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły. Paragony można także zostawić w portierni.
Jednocześnie przypominamy uczniom, że w ramach akcji szkoła organizuje konkurs szkolny na grafikę komputerową pt. „Wzorowa łazienka”. Należy wykonać za pomocą programów komputerowych (np. Paint, Gimp) projekt, który zobrazuje hasło „Wzorowa Łazienka”. Mogą to być np. projekt szkolnej łazienki, wymarzona szkolna łazienka, produkty marki Domestos w szkolnej toalecie, brak bakterii i zarazków w łazience. Prace należy wysłać do 20 października na następujący adres email: stronaspbrusy@gmail.com. Więcej informacji na temat konkurs można znaleźć na stronie nauczyciela: https://sites.google.com/view/krzysztofnarloch w sekcji konkursy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.