Biegacze z naszej szkoły w czołówce województwa pomorskiego

Uczniowie naszej szkoły zajęli 11 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców. Tym samym potwierdzili przynależność do czołówki województwa pomorskiego. Przypomnijmy, że w zeszłym roku nasza sztafeta zajęła 8 pozycję. To bardzo wysokie miejsca zważywszy, że w rywalizacji brały też udział szkoły sportowe. W związku z tym chłopakom należą się gratulacje za ambitną walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły.
W zawodach szkołę reprezentowali:
Maksymilian SZEWCZUK, Mateusz KROPIDŁOWSKI, Adrian REMUS, Jakub PESTKA, Adrian PRZYTARSKI, Aleksander URBAŃSKI, Konrad . SCHRAMKE, Konrad PESTKA, Patryk WIERZBICKI, Jakub ZIÓŁTKOWSKI i Beniamin CYSEWKI.
Opiekunem drużyny był Albin Kiedrowski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.